Ana Sayfa > Hakkımızda
Sosyal Medyada Paylaş:
Hakkımızda

MOLEKULAS, 20 Haziran 2019 tarihinde, yüksek teknoloji gerektiren mühendislik hizmetleri vermek ve ürünler tasarlamak, iştiraki/ortaklığı bulunan diğer grup şirketlerine destek vermek amacı ile Ankara’da kurulmuştur. Şirketimiz; MASTTECH firmasının kurucusu ve hakim ortağı, NUMESYS firmasının ise kurucu ortağıdır. Hedefimiz, ülkemizin teknolojik gelişiminde pay sahibi olmak, markamızın anlamına uyan, farklı özelliklere sahip yapı taşları olan şirketleri bir araya getirerek faydalı modeller oluşturmaktır.

MASTTECH, 2019 yılında Ankara'da, taşınabilir teleskopik direkler (MAST Sistemleri), direkler, elektronik aydınlatma sistemleri, mobil taşıma sistemleri ile elektronik faydalı yüklerin (radar, anten, görüntüleme sistemleri ve her türlü elektronik sistemlerin) tasarımı, üretimi ve entegrasyonu için, MOLEKULAS İleri Müh. Hiz. AS ve WILL-BURT Co. tarafından kurulmuş olup yine faaliyet konumuzda ülkemizde satış ve teknik hizmeti sunan ORBIS Teknoloji LTD Şirketi de kurucu ortaklarımız arasındadır.

MASTTECH'in görevi; MOLEKULAS, WILL-BURT ve GEROH tasarımı olan ürünlerin ülkemizde ve uluslararası pazarda, üreticisi / tedarikçisi , lojistik merkezi ve yeni nesil sistemlerin tasarım merkezi olmaktır.? Ürünlerimizde %95 oranında yerli ve milli sanayimizin katılımı bulunmakta olup, ciromuzun büyük bir kısmı ihracat olacak şekilde planlamalar yapılmıştır.

Ortaklarımız arasında bulunan WILL-BURT şirketi, faaliyet alanında dünyanın açık ara bir numaralı tedarikçisi olup yine başka bir dev olan GEROH firmasını bünyesinde bulundurmaktadır. Bütün ortaklarımız Türk ya da Türkiye'de kurulu şirketlerdir.